Foto - TG MotorPhoto
ERC

ERC Rally Islas Canarias duża konkurencja.

Rajd Wysp Kanaryjskich, jest drugą rundą Rajdowymi Mistrzostwami Europy FIA i zainteresowanie tą imprezą okazało się bardzo pożądane pośród kierowców nie tylko ze stawki ERC.

Na starcie zobaczymy aż 32 samochody klasy Rally 2 a w śród nich ponownie będzie można zobaczyć w aucie Ford przygotowanym przez M-Spot Poland Jon Amstronga, który będzie rywalizował między innymi z Erik Cais, Miko Marczyk, Andrea Mabellini, Filip Mareš zamykają 10 najlepszych zgłoszeń ERC, a Mārtiņš Sesks, Mads Østberg i dwukrotny mistrz ERC Alexey Lukyanuk – trzykrotny zwycięzca Rajdu Wysp Kanaryjskich.

Foto – TG MotorPhoto

Hayden Paddon pojedzie autem Hyundai i20 N Rally2 przygotowanym przez BRC Racing Team. Kilku czołowych zawodników z Supercampeonato de España de Rallyes weźmie udział w Rajdzie Wysp Kanaryjskich, aby zmierzyć się z regularnymi zawodnikami ERC.

Czternastu zawodników Junior ERC zgłosiło się do Rajdu Wysp Kanaryjskich z Maxem McRae na czele po jego przełomowym zwycięstwie w Rajdzie Węgier, który będzie rywalizował z Jack Brennan, Calle Carlberg, Patrik Herczig, Mille Johansson, Liam Müller, Geronimo Nerobutto, Davide Pesavento , Aoife Raftery, Timo Schulz, Karl-Markus Sei, Aleksandar Tomov i Mattia Zanin również biorą udział w pełnej talentów grupie Junior ERC.

Pełna lista zgłoszeń znajduje się –>TUTAJ<–

Podobne tematy