Foto - Marczyk FB
ERC

Marczyk odsłania karty.

Miko Marczyk zaprezentował nowe barwy na sezon 2024 i ogłosił jakie cele ma do zrealizowania na trasach ERC oraz WRC.

W tym roku wraz z Szymonem wystartujemy w pełnym cyklu Rajdowych Mistrzostw Europy ERC oraz w wybranych rundach Rajdowych Mistrzostw Świata WRC2

Nasze zmagania rozpoczniemy od pierwszej rundy ERC, czyli od Rajdu Węgier, który przenosi się do Veszprem i odbędzie się już w dniach 12-14 kwietnia. Następnie czeka nas asfaltowy Rajd Wysp Kanaryjskich, oraz podsumowanie szutrowej części mistrzostw z Rajdem Skandynawii oraz Rajdem Estonii, który znamy z mistrzostw świata.

Później nadejdzie pora na dobrze nam znany Rajd Rzymu oraz jedną z moich ulubionych imprez, czyli Rajd Barum. Na zakończenie sezonu nowość, czyli asfaltowy Rali Ceredigion w Wielkiej Brytanii oraz Rajd Śląska, który dobrze znam i świetnie wspominam z przeszłości. W międzyczasie pojawimy się w mistrzostwach świata. Wystartujemy w ORLEN Rajdzie Polski w czerwcu oraz w Rajdzie Europy Centralnej. Wisienką na torcie będzie Rajd Barbórka w Warszawie.

Chciałbym, żebyśmy właściwie wykorzystali swoje doświadczenia z przeszłości. Czuję się dobrze przygotowany zarówno mentalnie, jak i fizycznie, więc wierzę w to, że osiągniemy swoje cele. Zapraszam Was do kibicowania, obiecuję dostarczyć wiele emocji i do zobaczenia przy odcinkach specjalnych!

Napisał Marczyk na swoim profilu FB
Marczyk FB

Podobne tematy