Foto - Franceschi FB
ERC

Franceschi – jestem gotowy

Mathieu Franceschi potwierdził plany dotyczące drugiego pełnego startu w Rajdowych Mistrzostwach Europy i zaprezentował nowe barwy swojego auta na sezon 2024.

Jestem zachwycony możliwością ogłoszenia naszego powrotu w nowym sezonie rajdowym w mistrzostwach Europy z naszym najlepszym zespołem AMD Motorsport. Nadal siedzę za kierownicą mojej zaufanej Škody Fabii RS Rally 2 i nie mogę się doczekać, aż ponownie spotkam się z moim pilotem Andym Malfoyem i przeżyję ekscytującą przygodę. Razem tworzymy wspaniały zespół gotowy podjąć każde wyzwanie.

powiedział Franceschi
Foto – Franceschi FB

Jesteśmy gotowi przewyższyć samych siebie i wspólnie napisać nową kartę w naszej historii w Rajdowych Mistrzostwach Europy. To dla mnie ogromny zaszczyt, że drugi rok z rzędu kontynuuję swoją rolę kierowcy Michelin Motorsport, co stanowi uznanie, które motywuje cały nasz zespół do dawania z siebie wszystkiego. Ogromne podziękowania dla naszych zaufanych partnerów, ETS Fuel, Winamax Brake Pads, Gt2i i ABR Performance, a także dla wszystkich naszych lojalnych partnerów, którzy wierzyli we mnie w tym projekcie. Twoje nieocenione wsparcie jest kluczem do naszego sukcesu.

dodał

Franceschi to aktualny mistrz Francji na szutrach i po zwycięstwie we wszystkich 10 rajdach, w których brał udział w 2022 r. Zdobył punkty w siedmiu z ośmiu startów w ERC

Podobne tematy