Foto - PhotoMS
ERC

Østberg odkrywa możliwości ARA

Mads Østberg, który w tegorocznych Rajdowych Mistrzostwach Europy zajął trzecie miejsce, przez całą swoją karierę ścigał się w rajdach na całym świecie, ale nigdy w USA.

Østberg – który nie określił jeszcze planu na rok 2024, jednakże w rozmowie z DirtFish wspomina o USA.

Z jakiegoś powodu decyzje zwykle nie są podejmowane wcześniej niż w grudniu, więc w pewnym sensie czekam na grudzień. Mam jednak wokół siebie dobrą grupę ludzi, którzy ciężko pracowali, aby znaleźć rozwiązania na przyszłość. Na pewno są pewne rozwiązania na przyszły rok. Powiedziałbym, że jest całkiem prawdopodobne, że rozegramy kolejny sezon w ERC, ale na pewno jeszcze to nie jest zakończone. Ale szukam też innych możliwości.

Miałem szczęście podróżować po całym świecie i poznawać wielu miłych ludzi, co oznacza, że mamy możliwości i inne miejsca na świecie, do których można pojechać i dobrze się bawić, a jednym z miejsc, które bardzo mnie ciekawi, jest Ameryka . Jest to również jedna z możliwości na przyszły rok

mówi Norweg
Foto – PhotoMS

W ostatnich sezonach ARA zyskała na popularności wraz ze wzrostem zainteresowania na arenie międzynarodowej, chociaż sezon 2023 został zdominowany przez Brandona Semenuka i Subaru, którzy wygrali wszystkie osiem rund.

Jestem zaintrygowany, ponieważ rajdy tam są dla mnie interesujące, wszystko odbywa się zupełnie inaczej.

Rajdy również są przygodą, prawda? Podróżujesz z punktu A do punktu B, a nie kręcisz się po okręgu. Zatem za każdym razem, gdy zaczynasz etap i kończysz etap, przeżyłeś jakąś przygodę. Lubię tę przygodę i czasami trzeba udać się do nowych miejsc, aby przeżyć większe przygody, i myślę, że dlatego trochę zainteresowałem się Ameryką. Myślę, że najwięcej czasu spędziłem w Ameryce podczas kontroli paszportowej, próbując się tam przenieść!

powiedział Østberg

Podobne tematy