Foto - Armstrong FB
ERC

Armstrong wygrywa piaty raz z rzędu ERC3

Jon Armstrong odnosząc piąte zwycięstwo w sezonie w Rally di Roma Capitale, co dało Cameron Fair tytuł tymczasowego pilota mistrza na rok 2023, pod warunkiem potwierdzenia wyników przez FIA.

Pięć na pięć, to naprawdę dobrze i dobrze jest widzieć, jak sekunda na kilometr w porównaniu z samochodami Rally2 jest coraz bliżej, to zachęcające. Zdobycie tytułu jest fantastyczne, a zespół wykonał świetną robotę przez cały sezon. Cameron nie brał udziału w międzynarodowym rajdzie przed startem w Rally Islas Canarias, więc była to dla niego dobra okazja, aby zanurzyć się w tej scenie, a zdobycie tytułu mistrzowskiego jest dla niego naprawdę dobre. Staraliśmy się dzisiaj nie podejmować dużego ryzyka i wyszło nam naprawdę dobrze, jestem bardzo zadowolony.

wyjaśnił Armstrong

Andreucci, wielokrotny mistrz Włoch i zwycięzca zawodów ERC jadący Renault Clio Rally3 zajmując drugie miejsce powiedział.

To dobry samochód, ale zaczynamy prace dopiero od tego rajdu, więc jest bardzo nowy. Samochód jest fajny, hamulce i skrzynia biegów są fantastyczne. Amortyzator i ustawienia, musimy popracować nad rozwojem, wyregulować niektóre rzeczy, a także ustawienia z oponą, ale poprawiliśmy się w ciągu dnia.

Podobne tematy