Foto - PhotoMS
ERC

Heikkilä z nadzieją poprawy

Mikko Heikkilä jest pełny nadziei , że może wrócić na szczyt tabeli w Rajdowych Mistrzostwach Europy, ale jednocześnie uważa, że Mārtiṇš Sesks będzie trudny do pokonania zwłaszcza na własnym terenie, gdy Łotwa będzie gospodarzem czwartej rundy.

Mistrz Finlandii decydowanie prowadził w marcowym rajdzie Rally Serras de Fafe, Felgueiras, Boticas, Vieira do Minho i Cabeceiras de Basto, ale walczył o powtórzenie tej formy na ORLEN 79. Rajdzie Polski do czasu poprawek ustawień, co spowodowało rezultat odwrotny.

Foto – PhotoMS

Czucie było znacznie lepsze i byłem dziś bardziej pewny samochodu. Łatwiej było jechać szybko, ale tak naprawdę rozczarowany, że dokonałem złego wyboru z ustawieniami [pierwszego dnia]. Nie przyjechaliśmy tu walczyć o piąte miejsce, więc mam nadzieję, że następnym razem na Łotwie będzie lepiej. Ale nawet przy najlepszym ustawieniu na świecie będzie naprawdę trudno pokonać Seska, jest naprawdę szybki, a także Hayden Paddon, ale jestem szczęśliwy, ponieważ martwiłem się, że nie jestem w stanie już jeździć i nie zrobiłem tego wiem, co jest nie tak, więc miło było chociaż raz zobaczyć, że pochodzi to z samochodu i mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej.

powiedział Heikkilä

Fin obecnie zajmuje 8 pozycje w klasyfikacji generalnej Samochodowych Mistrzostw Europy tracąc do Paddona 53 punkty.

Podobne tematy