Foto- FIAerc
ERC

Paddon, taki jest cel.

Hayden Paddon podkreślił swoje zaangażowanie i chęć walki o tytuł Rajdowych Mistrzostw Europy potwierdzając, że mimo wszystko przyjedzie na Rajdu Wysp Kanaryjskich.

Po Portugalii spotkaliśmy się z drużyną, aby przedyskutować, co najbardziej wzmocni naszą kandydaturę do mistrzostwa i chociaż pierwotnie planowaliśmy, że Canarias będzie naszą rundą zrzutową, wspólnie zdecydowaliśmy, że jest na to za wcześnie w sezonie. Z tego, co widziałem, Rajd Wysp Kanaryjskich wygląda na piękny rajd i nie mogę się doczekać. Aby pomóc nam się przygotować, wystartujemy w Rally di Alba, ponieważ nie jeździliśmy jeszcze nowym Hyundaiem i20 N Rally2 po asfalcie – więc rajd testowy jest idealny

Powiedział Paddom

Nowozelandczyk nie omieszkał wspomnieć jak bardzo docenia współprace z obecnym zespołem ale także jak ważne jest dla niego owe wsparcie.

Muszę bardzo podziękować zespołowi. Nie tylko światowej klasy zespół do pracy, jak w Portugalii, ale sposób, w jaki współpracujemy z tymi dodatkowymi wydarzeniami i planami na sezon, da nam wszystkim największą szansę na wygranie ERC

Gabriele Rizzo, szef zespołu BRC Racing Team, powiedział.

Sukces Fafe zwiększył nasze zaangażowanie na ten sezon, dlatego cieszymy się, że wraz z Haydenem możemy potwierdzić udział w tych dwóch wspaniałych wydarzeniach. Dzięki wsparciu naszych partnerów i Pirelli.

Alba to nasz domowy rajd, który wygrywaliśmy już w poprzednich latach. To wspaniałe wydarzenie, które naprawdę chcemy zobaczyć w FIA ERC w kolejnych latach, dobrze zorganizowane przez pasjonatów w fantastycznej lokalizacji z wymagającymi drogami.

Rajd Regione Piemonte (dawniej Rally di Alba) odbywa się w dniach 13-15 kwietnia i jest drugą rundą Rajdowych Mistrzostw Włoch Sparco.

Podczas gdy John Kennard, wieloletni pilot Paddona, będzie mu towarzyszyć w Rajdzie Wysp Kanaryjskich, młody Nowozelandczyk Jared Hudson będzie pilotował w Albie.

Podobne tematy