Foto - WRC.com
WRC

WRC Gracji przez co najmniej dwa lata

Legendarny EKO Acropolis Rally Greece pozostanie w kalendarzu Rajdowych Mistrzostwach Świata na najmniej dodatkowe dwa lata, dzięki przedłużone umowie z promotorem WRC do 2025 roku.

„Ta umowa zapewnia Grecji miejsce w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA na następne dwa lata i chroni przyszłość tego niezaprzeczalnie jednego z najsłynniejszych rajdów na świecie” – powiedział Simon Larkin, dyrektor imprezy WRC Promoter.

„Akropol ma bogate dziedzictwo w WRC, a także kilku najbardziej oddanych fanów w okolicy – czego dowodem jest 65 000 osób, które pojawiły się na Stadionie Olimpijskim w Atenach w zeszłym roku. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tego dziedzictwa w Grecji w nadchodzących sezonach”.

„Przedłużenie umowy o dwa lata jest wynikiem doskonałej współpracy, zaufania między greckim rządem, FIA i promotorem WRC, ale także nienagannej organizacji, jaką mieliśmy w ostatnich dwóch edycjach. -dodał

Potwierdzono także, że rajd pozostanie w mieście Lamia na edycję 2023, bazując na ogromnym sukcesie poprzednich dwóch edycji, które cieszyły się popularnością.

Podobne tematy