Fotot- FIAerc
ERC

Llarena i Fernández mistrzami FIA ERC 2022

Efrén Llarena i Sara Fernández przypieczętowali sobie tytuł Rajdowych Mistrzostw Europy FIA 2022, wjuz przed startem Barum Czech Rally Zlín.

Wycofanie się Simone Tempestini z przedostatniej rundy w tym tygodniu w Czechach pozostawia Llarenie i Fernándezowi niepodważalną przewagę punktową – potwierdzając, że hiszpańska para została mistrzami.

Foto – PhotoMS / Adam Owczarek

Firma MRF Tyres po raz pierwszy dołączyła do ERC w 2020 roku i podjęła agresywną kampanię rozwojową. Ta ciężka praca się opłaciła, a gumowy gigant został pierwszym indyjskim producentem, który zdobył mistrzostwo w europejskich rajdach na najwyższym poziomie.

„Brak mi słów,To marzenie – marzenie, które zaczęło się cztery lata temu, kiedy jako pierwsza załoga startowała w ERC w barwach Rally Team Spain. Zdobyliśmy mistrzostwo ERC3 Junior, a także mistrzostwo ERC3, a teraz zdobywamy tytuł w klasyfikacji generalnej. , to jest fantastyczne” powiedział LIerena

Arun Mammen, wiceprzewodniczący i dyrektor zarządzający MRF Tyres, powiedział:

„To bardzo radosna i doniosła okazja, aby uchwycić dla nas w MRF Tyres pierwsze Rajdowe Mistrzostwa Europy. Jest to świadectwo pracy włożonej przez cały nasz zespół, aby opracować zwycięskie opony, które spisały się na najwyższym poziomie w europejskich rajdach, pokazując w ten sposób nasze doskonałe możliwości techniczne„.

Podobne tematy