Foto - PhotoMS
ERC

Armstrong tworzy nową erę

Jon Armstrong zapoczątkował erę Rally3 w ERC Junior zwycięstwem w swoim Fordzie Fiesta Rally3 wyposażonym w opony Pirelli, zbudowanym przez M-Sport Poland, po znakomitym występie Irlandczyka z Północy.

Ken Torn wskoczył na maszynę z napędem na cztery koła jako mistrz ERC3/ERC3 juniorów z 2020 roku na ORLEN 77. Rajdzie Polski i zajął drugie miejsce. Estończyk pokazał swoje tempo, wygrywając kilka etapów po wczesnej przerwie.

Foto – PhotoMS

To był naprawdę dobry tydzień, na początku mieliśmy fajny test, aby przyzwyczaić się do Fiesta Rally3, do którego łatwo było się od razu przyzwyczaić. Przez cały weekend byliśmy prawie w tempie Kena, szkoda, że ​​miał problem, ponieważ dobrze byłoby stoczyć bitwę. Ken jest bardzo dobrym kierowcą, nie ma co do tego wątpliwości i jest kimś, z kim chcę się zmierzyć, aby móc się rozwijać jako kierowca. Nigdy nie wiesz, gdzie będziesz brał udział w takich wydarzeniach z ograniczonymi kilometrami w samochodzie, zawsze jest to trochę niewiadome. Myślę, że to tylko pokazuje, jak łatwo jest prowadzić Fiestę Rally3, naprawdę przyjemnie się nim jeździ i łatwo przekracza granice.

powiedział Armstrong

Podobne tematy