Foto - Facebook.com/chrisingramrally
ERC

Ingram ponownie na podium.

Chris Ingram odniósł zwycięstwo etapowe i stanął na podium na Rali Terras d’Aboboreira w zeszły weekend, podkreślając talent, który pomógł mu zdobyć tytuł Rajdowych Mistrzostw Europy FIA dwa lata temu. Zaledwie w swoim drugim wyjeździe samochodem o specyfikacji Rally2 od czasu, gdy został mistrzem ERC w Rajdzie Węgier 10 listopada 2019 r. – i pierwszym na szutrze od Rajdu Cypru we wrześniu tego roku – Ingram i jego pilot Ross Whittock ukarali grzywną. trzeci na otwarciu sezonu mistrzostw Portugalii.

Dwa tygodnie temu wróciłem do rajdu w Chorwacji. Ogromny moment dla całego zespołu, chciałem zacząć od miejsca, w którym Ross i ja skończyliśmy, kiedy wygraliśmy ERC. Walczyłem jak nigdy przedtem po tak długiej przerwie i nieustępliwości rajdowego życia, dążenie do perfekcji zakręt za zakrętem, etap za etapem był ogromnym szokiem dla systemu pod względem fizycznym i psychicznym. Niewiele rzeczy może przygotować twój mózg do Rajdowych Mistrzostw Świata poza konsekwentną jazdą na tym poziomie, a od bardzo, bardzo długiego czasu nie jeździłem właściwie.

Tydzień później odbiliśmy się, aby zająć pierwsze podium z zespołem podczas mojej pierwszej jazdy po szutrze od prawie dwóch lat przeciwko rywalom na najwyższym poziomi

napisał Ingram na swoim profilu FB

Podobne tematy